Logo NOK

10-lecie RETROspekcji!

Ocena 0/5

LECIE retro 

Świętujemy 10-lecie Zespołu teatralno-wokalnego "RETROspekcja"!
 
To już 10 lat wspólnych występów, emocji i pięknych wspomnień! Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół, sympatyków i miłośników teatru oraz muzyki na jubileuszowy koncert zespołu który na co dzień działa przy Namysłowskim Ośrodku Kutlury . 
 
8 listopada 
godz. 16:00
Sala widowiskowa NOK
 
W programie:
Gala z okazji 10-lecia zespołu,
Koncert Grupy "KRAWCZYK SHOW" czyli największe covery Krzysztofa Krawczyka.
 
Wstęp wolny!
 
Przyjdź, świętuj z nami i daj się porwać magii "RETROspekcji"!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności