Logo NOK

Wernisaż wystawy Kogel-Mogel

Ocena 0/5

 

Wernisaż_wystawy_Kogel-Mogel 

Wystawa prac Koła Inwencji Twórczej "Sorbona 60+" pt: "Kogel-Mogel"

Bartłomiej Stawiarski - Burmistrz Namysłowa wraz z Kołem Inwencji Twórczej "Sorbona 60+" oraz Namysłowskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na wernisaż wystawy, który odbędzie się 13 kwietnia 2023 roku o godz. 16:00 w Galerii Starostwa Powiatowego w Namysłowie.

Otwarciu wystawy towarzyszyć będą występy artystyczne:
- Haliny Nicieckiej oraz duetu akustycznego (Zdzisław Troska, Piotr Farenholc)

Zapraszamy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności